Loteria promocyjna "LOGICZNE, ŻE SIĘ OPŁACA!"

bps loteria 120x600Klienci naszego Banku, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logiczne, że się opłaca”. Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września br. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty jednego z poniżej kredytów. W akcji promocyjnej biorą udział produkty kredytowe dla klientów indywidualnych takie jak:

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpiszą umowę kredytową w naszym Banku między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymają voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021 r.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin loterii, dostępne są na stronie www.logiczne.mojbank.pl.