Kredyt Ekologiczny

ekokredyt eko     ekokredyt logiczne

Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko…

EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank Spółdzielczy w Bartoszycach, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku Spółdzielczym w Bartoszycach ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.ekokredyt 120x600

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku Spółdzielczym w Bartoszycach uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

 Korzyści:

  • Atrakcyjne warunki kredytowania
  • Kwota kredytu nawet do 80 000 PLN
  • Okres kredytowania do 96 miesięcy
  • Minimum 60% kwoty kredytu na cele ekologiczne, 40% na cele dowolne
  • Brak opłat za spłatę kredytu przed terminem
  • Możliwość zaciągnięcia kredytu w III wariantach cenowych
  • Szybka decyzja kredytowa

A teraz najlepsze!

Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.

To jeszcze nie koniec, bo… Karta? Logiczne, że się opłaca!

Karta płatnicza Visa, to oczywiście wygoda używania, bezpieczeństwo transakcji i możliwość płacenia na całym świecie i w Internecie. Ale nowa karta Visa, to teraz także emocjonujący konkurs!

Zapraszamy do KARTOWEJ fortuny – codziennie do wygrania po 500 zł dla 5 osób, a grać możesz codziennie, aż do końca konkursu (do 31.12.2020). Szczegóły na www.kartowafortuna.mojbank.pl

Przeczytaj również nasze porady i wskazówki dotyczące o inwestycjach ekologicznych i nie tylko.