UBEZPIECZENIA

 • UBEZPIECZENIE GOSPODARSTWA ROLNEGO

  Generali Gospodarstwo Rolne - to kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Obejmuje zarówno ubezpieczenia obowiązkowe, chroniące gospodarstwo w ograniczonym zakresie, jak i szereg ubezpieczeń dobrowolnych. Obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych możesz uzupełnić o dobrowolne ubezpieczenie budynków rolniczych w ramach wariantu Rozszerzonego lub All Risks. Do obowiązkowego ubezpieczenia OC Rolnika możesz wybrać dobrowolne ubezpieczenie rozszerzające ochronę o OC usług międzysąsiedzkich lub OC agroturystyki.

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/budynki-i-oc/

  generali logo poziom

   

  UBEZPIECZENIE UPRAW ROLNYCH

  Ubezpieczenie Upraw Rolnych - Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność z ubezpieczeniem upraw. To ubezpieczenie majątkowe, w którym do 65% składki za polisę jest dotowane z budżetu państwa. Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie zobowiązani są do ubezpieczenia minimum połowy swoich upraw od co najmniej jednego z ryzyk związanych z niekorzystnymi zjawiskami klimatycznymi, np. od ujemnych skutków przezimowania, gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawalnego, suszy.

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/uprawy/Generali Agro Uprawy 640x480px

   

  UBEZPIECZENIE ZWIERZĄT GOSPODARSKICH

  Ubezpieczenie Zwierząt Gospodarskich - Sprawnie funkcjonujące gospodarstwo to powód do zadowolenia. Anomalie pogodowe mogą jednak zniszczyć budynki, w których znajdują się zwierzęta. Może to przekreślić wszystkie wysiłki i negatywnie wpłynąć na kondycję stada oraz sytuację finansową gospodarstwa. Zadbaj o swoje stado i uniknij strat – ubezpiecz zwierzęta z dopłatą ze składki z budżetu państwa do 65%.

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/zwierzeta-gospodarskie/

   

  UBEZPIECZENIE PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ

  Generali Produkcja Zwierzęca - To produkt ubezpieczeniowy, który skierowany jest do podmiotów prowadzących chów i hodowlę drobiu rzeźnego oraz produkcję jaj. Przedmiotem ubezpieczenia jest nieosiągnięty lub utracony zysk z prowadzonej produkcji zwierzęcej. Poza pakietem podstawowym ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkowe ryzyka tj. ptasia grypa, choroby rejestrowane czy salmonellę.

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/produkcja-zwierzeca/

   

  UBEZPIECZENIE INSTALACJI OZE

  Generali, z myślą o odnawialnych źródłach energii (OZE) - Produkujesz energię, dbasz o środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało – wybierz najlepsze ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii. Skorzystaj z zakreGenerali Agro OZE 640x960su niespotykanego dotąd na rynku.

  W Generali Agro możesz ubezpieczyć:

  • instalacje fotowoltaiczne (moc do 150 kWp) i kolektory słoneczne (moc do 300 kWt) – zamontowane na dachu budynku, budowli lub znajdujące się na gruncie,
  • pompy ciepła (moc do 300 kWt) – napowietrzne i głębinowe.

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/ubezpieczenie-oze/

   

  UBEZPIECZENIE DLA AGROFIRM

  Generali Agro Firma - to oferta dla agrobiznesu na rynku i produkt ubezpieczeniowy dla klientów z sektora rolnego. Mieszalnie pasz, hodowcy trzody chlewnej, przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem mięsa i drobiu – to dla tych klientów grupa specjalistów z Generali Agro stworzyła ubezpieczenie, które umożliwia ochronę prowadzonej działalności. Skorzystać z oferty mogą firmy, których działalność sklasyfikowana jest w ramach sekcji A Polskiej Klasyfikacji Działalności (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo).

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-biznesowy/majatek/agrofirma/
   
   

  UBEZPIECZENIE MASZYN ROLNICZYCH

  Generali Agro Ekspert - Maszyny rolnicze to podstawowe narzędzia pracy rolnika. Nie przewidzisz ich pożaru, awarii, kradzieży, przewrócenia czy wypadku. Dlatego chcąc zapewnić sobie środki umożliwiające ich szybką naprawę czy zakup nowej maszyny, warto wcześniej pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu. Ubezpieczenie agrocasco doskonale ochroni Twój portfel przed nieprzewidzianymi wydatkami.

  W pakiecie Agro Ekspert oferujemy również obowiązkowe OC, które zabezpieczy Cię w razie wypadku, którego możesz być sprawcą. A zawierając ubezpieczenie NW otrzymasz świadczenie w razie wypadku powstałego w trakcie pracy swoją maszyną.

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/maszyny-rolnicze/
   
 • UBEZPIECZENIE DOMU I MIESZKANIA

  Generali Mój Dom - to ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom letniskowy, dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia. Produkt jest skierowany zarówno do osób zamieszkujących daną nieruchomość, jak również do osób wynajmujących.

  Więcej informacji: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/dom/dom-i-mieszkanie/

  Generali Moj Dom 1200x400

   

  UBEZPIECZENIE NNW INDYWIDUALNE

  NNW Indywidualne - Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę. Jeśli rozszerzysz ochronę o dodatkowe ryzyka, możesz ubiegać się o zwrot kosztów prywatnego leczenia czy wypłatę diety szpitalnej.

  Więcej informacji: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/zycie-i-zdrowie/nnw-indywidualne/

   

  UBEZPIECZENIE OC KOMUNIKACYJNE

  Generali Auto i Auto Assistance - Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. Z kolei auto Assistance to pomoc w przypadku kolizji. Zapewnij sobie spokój podczas jazdy i zadbaj o ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

  Więcej informacji: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/samochod/odpowiedzialnosc-cywilna/

   

  UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

  Generali Turysta - Ubezpieczenie Generali Turysta skierowane jest do osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych, jak również do pracy. Zapewni pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu.

  Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/podroz/

   

  UBEZPIECZENIE GENERALI, Z MYŚLĄ O ŻYCIU PLUS

  Generali z Myślą o Życiu Plus - Z Myślą o Życiu Plus to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. W zależności od wybranego zakresu obejmie Cię ochroGenerali Zycie Komfort 640x480ną w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Polisę kupisz w wygodny i bezpieczny sposób.

  Więcej informacji:  https://www.generali.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/generali-z-mysla-o-zyciu-plus

   

  UBEZPIECZENIE ŻYCIE KOMFORT

  Ubezpieczenie Życie Komfort - to ubezpieczenie na życie, które zapewnia spokój o finansową przyszłość Twojej rodziny. Masz pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twój zaciągnięty kredyt konsumencki lub hipoteczny zostanie spłacony. Ponadto Generali wypłaci świadczenie w przypadku poważnego zachorowania, utraty pracy czy też trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w razie rozszerzenia ochrony.

  Więcej informacji:  https://www.generali.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/zycie-komfort