• UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenia

UBEZPIECZENIA ONLINE - PORÓWNUJEMY I OFERUJEMY POLISY UBEZPIECZENIOWE

Poznaj możliwości ubezpieczenia przez Internet. Prosto ze strony przejdziesz do porównywarki, wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę, kupisz i opłacisz polisę nie wychodząc z domu.

Polisy online Klientom Banku Spółdzielczego w Bartoszycach i Banków z Grupy BPS oferuje Superpolisa Ubezpieczenia.

Superpolisa Ubezpieczenia jest jednym z wiodących w Polsce pośredników ubezpieczeniowych. Klientom Banków Spółdzielczych oferuje w sprzedaży przez Internet ubezpieczania różnych Towarzystw i marek np. MTU, Proama, Link4, Uniqa czy YCD (ubezpieczenia dla młodych kierowców).

Celem porównywarki jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb, zapewnienie szerokiego wyboru ochrony, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia bez wychodzenia z domu przez 24h/7dni.

Poniżej możesz wybrać rodzaj ubezpieczenia, którego potrzebujesz i łatwo przejść do porównywarki online.

Wybierz ubezpieczenie online

 ubezpieczenia online kafel turystyczne  ubezpieczenia online kafel komunikacyjne ubezpieczenia online kafel majatkowe 
 UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE
 UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE
 UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE
   ubezpieczenia online dlaczego warto

Przydatne informacje

COMPENSA


COMPENSA

 Indywidualne, terminowe ubezpieczenie na życie Kredytobiorców.

Dobrowolne ubezpieczenie na życie zawierane przy podpisywaniu, lub w trakcie trwania umowy każdego rodzaju kredytu (gotówkowego, hipotecznego, obrotowego, limitu w koncie, karty kredytowej) z Bankiem Spółdzielczym.

W zależności od potrzeb ubezpieczenie dostępne jest w 3 pakietach, które różnią się zakresem udzielanej przez Compensę ochrony ubezpieczeniowej.

Co jest przedmiotem ubezpieczenia?

Życie ubezpieczonego albo życie i zdrowie ubezpieczonego. Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest uzależniony od rodzaju pakietu wybranego przez kredytobiorcę.

ubezpieczenia compensa 2023 1200x400

Pakiet podstawowy (wiek 18-75 lat):

 • śmierć ubezpieczonego

Pakiet rozszerzony (wiek 18-75 lat):

 • śmierć ubezpieczonego
 • śmierć ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku
 • śmierć ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego

Pakiet kompleksowy (wiek 18-67 lat):

 • śmierć ubezpieczonego
 • śmierć ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku
 • śmierć ubezpieczonego w następstwie wypadku komunikacyjnego
 • całkowita, trwała niezdolność do pracy ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby

Zalety

 • zabezpieczenie spłaty zobowiązania finansowego w sytuacji nieprzewidzianych zdarzeń losowych takich jak śmierć lub całkowita trwała niezdolność do pracy w wyniku NNW lub choroby
 • dodatkowe zabezpieczenie osób bliskich w Pakiecie rozszerzonym i Pakiecie kompleksowym
 • ochrona nawet do 75 roku życia
 • ubezpieczenie obowiązuje na terenie całego świata
GENERALI

UBEZPIECZENIE DOMU I MIESZKANIA

Generali Mój Dom - to ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom letniskowy, dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia. Produkt jest skierowany zarówno do osób zamieszkujących daną nieruchomość, jak również do osób wynajmujących.

Więcej informacji: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/dom/dom-i-mieszkanie/

Generali Moj Dom 1200x400

 

UBEZPIECZENIE NNW INDYWIDUALNE

NNW Indywidualne - Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę. Jeśli rozszerzysz ochronę o dodatkowe ryzyka, możesz ubiegać się o zwrot kosztów prywatnego leczenia czy wypłatę diety szpitalnej.

Więcej informacji: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/zycie-i-zdrowie/nnw-indywidualne/

 

UBEZPIECZENIE OC KOMUNIKACYJNE

Generali Auto i Auto Assistance - Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. Z kolei auto Assistance to pomoc w przypadku kolizji. Zapewnij sobie spokój podczas jazdy i zadbaj o ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Więcej informacji: https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/samochod/odpowiedzialnosc-cywilna/

 

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE

Generali Turysta - Ubezpieczenie Generali Turysta skierowane jest do osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych, jak również do pracy. Zapewni pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu.

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/podroz/

 

UBEZPIECZENIE GENERALI, Z MYŚLĄ O ŻYCIU PLUS

Generali z Myślą o Życiu Plus - Z Myślą o Życiu Plus to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. W zależności od wybranego zakresu obejmie Cię ochroGenerali Zycie Komfort 640x480ną w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Polisę kupisz w wygodny i bezpieczny sposób.

Więcej informacji:  https://www.generali.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/generali-z-mysla-o-zyciu-plus

 

UBEZPIECZENIE ŻYCIE KOMFORT

Ubezpieczenie Życie Komfort - to ubezpieczenie na życie, które zapewnia spokój o finansową przyszłość Twojej rodziny. Masz pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twój zaciągnięty kredyt konsumencki lub hipoteczny zostanie spłacony. Ponadto Generali wypłaci świadczenie w przypadku poważnego zachorowania, utraty pracy czy też trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w razie rozszerzenia ochrony.

Więcej informacji:  https://www.generali.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/zycie-komfort

GENERALI AGRO

UBEZPIECZENIE GOSPODARSTWA ROLNEGO

Generali Gospodarstwo Rolne - to kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Obejmuje zarówno ubezpieczenia obowiązkowe, chroniące gospodarstwo w ograniczonym zakresie, jak i szereg ubezpieczeń dobrowolnych. Obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych możesz uzupełnić o dobrowolne ubezpieczenie budynków rolniczych w ramach wariantu Rozszerzonego lub All Risks. Do obowiązkowego ubezpieczenia OC Rolnika możesz wybrać dobrowolne ubezpieczenie rozszerzające ochronę o OC usług międzysąsiedzkich lub OC agroturystyki.

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/budynki-i-oc/

generali logo poziom

 

UBEZPIECZENIE UPRAW ROLNYCH

Ubezpieczenie Upraw Rolnych - Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność z ubezpieczeniem upraw. To ubezpieczenie majątkowe, w którym do 65% składki za polisę jest dotowane z budżetu państwa. Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie zobowiązani są do ubezpieczenia minimum połowy swoich upraw od co najmniej jednego z ryzyk związanych z niekorzystnymi zjawiskami klimatycznymi, np. od ujemnych skutków przezimowania, gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawalnego, suszy.

generali i rolnik 2023 750x200

Ubezpieczenie upraw rolnych - pobierz folder

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/uprawy/Generali Agro Uprawy 640x480px

 

UBEZPIECZENIE ZWIERZĄT GOSPODARSKICH

Ubezpieczenie Zwierząt Gospodarskich - Sprawnie funkcjonujące gospodarstwo to powód do zadowolenia. Anomalie pogodowe mogą jednak zniszczyć budynki, w których znajdują się zwierzęta. Może to przekreślić wszystkie wysiłki i negatywnie wpłynąć na kondycję stada oraz sytuację finansową gospodarstwa. Zadbaj o swoje stado i uniknij strat – ubezpiecz zwierzęta z dopłatą ze składki z budżetu państwa do 65%.

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/zwierzeta-gospodarskie/

 

UBEZPIECZENIE PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ

Generali Produkcja Zwierzęca - To produkt ubezpieczeniowy, który skierowany jest do podmiotów prowadzących chów i hodowlę drobiu rzeźnego oraz produkcję jaj. Przedmiotem ubezpieczenia jest nieosiągnięty lub utracony zysk z prowadzonej produkcji zwierzęcej. Poza pakietem podstawowym ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkowe ryzyka tj. ptasia grypa, choroby rejestrowane czy salmonellę.

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/produkcja-zwierzeca/

 

UBEZPIECZENIE INSTALACJI OZE

Generali, z myślą o odnawialnych źródłach energii (OZE) - Produkujesz energię, dbasz o środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało – wybierz najlepsze ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii. Skorzystaj z zakreGenerali Agro OZE 640x960su niespotykanego dotąd na rynku.

W Generali Agro możesz ubezpieczyć:

 • instalacje fotowoltaiczne (moc do 150 kWp) i kolektory słoneczne (moc do 300 kWt) – zamontowane na dachu budynku, budowli lub znajdujące się na gruncie,
 • pompy ciepła (moc do 300 kWt) – napowietrzne i głębinowe.

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/ubezpieczenie-oze/

 

UBEZPIECZENIE DLA AGROFIRM

Generali Agro Firma - to oferta dla agrobiznesu na rynku i produkt ubezpieczeniowy dla klientów z sektora rolnego. Mieszalnie pasz, hodowcy trzody chlewnej, przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem mięsa i drobiu – to dla tych klientów grupa specjalistów z Generali Agro stworzyła ubezpieczenie, które umożliwia ochronę prowadzonej działalności. Skorzystać z oferty mogą firmy, których działalność sklasyfikowana jest w ramach sekcji A Polskiej Klasyfikacji Działalności (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo).

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-biznesowy/majatek/agrofirma/
 
 

UBEZPIECZENIE MASZYN ROLNICZYCH

Generali Agro Ekspert - Maszyny rolnicze to podstawowe narzędzia pracy rolnika. Nie przewidzisz ich pożaru, awarii, kradzieży, przewrócenia czy wypadku. Dlatego chcąc zapewnić sobie środki umożliwiające ich szybką naprawę czy zakup nowej maszyny, warto wcześniej pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu. Ubezpieczenie agrocasco doskonale ochroni Twój portfel przed nieprzewidzianymi wydatkami.

W pakiecie Agro Ekspert oferujemy również obowiązkowe OC, które zabezpieczy Cię w razie wypadku, którego możesz być sprawcą. A zawierając ubezpieczenie NW otrzymasz świadczenie w razie wypadku powstałego w trakcie pracy swoją maszyną.

Więcej informacji:  https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/maszyny-rolnicze/
INFORMACJA O AGENCIE UBEZPIECZENIOWYM

Informacja o agencie ubezpieczeniowym – Banku Spółdzielczym w Bartoszycach

Zgodnie z   art. 22 ust. 1,2,3 ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (Dz.U.2017 poz. 2486 z późn. zm.)

 Bank Spółdzielczy w Bartoszycach informuje, że:

 1. Jest Agentem Ubezpieczeniowym, działającym pod firmą: BANK SPÓŁDZIELCZY W BARTOSZYCACH z siedzibą w Bartoszycach, ul. Warszawska 1, 11-200 Bartoszyce, zwany dalej Agentem.
 2. Bank jako Agent Ubezpieczeniowy, jest wpisany do Rejestru Agentów pod numerem RA11193284/A. Wpis do Rejestru można sprawdzić na stronie Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) pod adresem: https://rpu.knf.gov.pl/search/agent/. Sposób wyszukania agenta podany jest pod wyżej wymienionym adresem.
 3. Bank jako Agent Ubezpieczeniowy wykonuje działalność agencyjną na rzecz następujących zakładów ubezpieczeń:
 • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Senatorska 18;
 • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorska 18;
 • Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 162;
 • Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 162;

Szczegółowy zakres uprawnień Agenta reguluje pełnomocnictwo udzielone Agentowi przez Zakład Ubezpieczeń. Kopie pełnomocnictw dostępne są na stronie internetowej: www.bsbartoszyce.com.pl.

 1. Bank jako Agent wykonuje czynności agencyjne poprzez swoich pracowników, posiadających wymagane prawem uprawnienia oraz indywidualne upoważnienia do wykonywania czynności agencyjnych. Pracownicy Banku posiadający upoważnienie do działania w imieniu Agenta są zobowiązani do okazywania go Klientom.
 2. Bank jako Agent działający na podstawie umów agencyjnych zawartych z powyższymi zakładami ubezpieczeń, otrzymuje wynagrodzenie w formie prowizji uwzględnionej w składce ubezpieczeniowej. Z tytułu wykonywania czynności agencyjnych Bank nie pobiera wynagrodzenia od Klienta.
 3. Klienci mają możliwość złożenia reklamacji, wniesienia skargi oraz pozasądowego rozwiązywania sporów. Szczegółowe zasady dotyczące składania i rozpatrywania reklamacji w Banku Spółdzielczym w Bartoszycach dostępne są na stronie www.bsbartoszyce.com.pl. oraz zostały uregulowane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
 4. Bank nie posiada akcji ani udziałów wymienionych powyżej zakładów ubezpieczeń uprawniających co najmniej do 10% głosów na walnym zgromadzeniu wspólników.
Znajdziesz nas też tutaj