Internet Banking

System bankowości internetowej Internet Banking, to nowoczesna, a zarazem bardzo bezpieczna usługa, która umożliwia stały dostęp do rachunku przez Internet w dowolnym czasie.

Internet Banking - dostęp do rachunków możliwy jest po zalogowaniu do aplikacji Asseco CBP/EBP pod adresem https://e-bsbartoszyce.cui.pl

Asseco CBP/EBP - to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzone z myślą o współczesnym kliencie banku - jego indywidualnych potrzebach i preferencjach.

cbp desktop ok

Zapraszamy na stronę produktu https://cbp.asseco.com do zapoznania się z funkcjonalnością aplikacji.

 

Aplikacja mobilna mToken Asseco MAA

mToken Asseco MAA

to nowoczesna aplikacja do bezpiecznej autoryzacji bankowych transakcji on-line. Dzięki mToken Asseco MAA nie musisz czekać na SMS i przepisywać haseł z telefonu do komputera. Wszystkie niezbędne dane otrzymasz w przejrzystym powiadomieniu autoryzacyjnym na swoim urządzeniu (telefon/tablet). Wystarczy jedno kliknięcie, żeby zatwierdzić lub odrzucić transakcję.

mToken Asseco MAA

wykorzystuje zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa, które gwarantują silną ochronę aplikacji irealizowanych za jej pośrednictwem operacji. Dodatkowo dzięki powiadomieniom autoryzacyjnym PUSH, aplikacja od razu poinformuje Cię o wszelkich ruchach na koncie, takich jak próba logowania czy zmiana salda.

 

             cbp mtoken1

 Internet Banking - funkcjonalności systemu CBP/EBP