Skip to main content
 • Internet Banking

  Internet Banking

  System bankowości internetowej Internet Banking, to nowoczesna, a zarazem bardzo bezpieczna usługa, która umożliwia stały dostęp do rachunku przez Internet w dowolnym czasie.

  Internet Banking - dostęp do rachunków możliwy jest po zalogowaniu do aplikacji Asseco CBP/EBP pod adresem https://e-bsbartoszyce.cui.pl

  Asseco CBP/EBP - to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzone z myślą o współczesnym kliencie banku - jego indywidualnych potrzebach i preferencjach.

  cbp desktop ok

  Zapraszamy na stronę produktu https://cbp.asseco.com do zapoznania się z funkcjonalnością aplikacji.

  Przydatne informacje

  Aplikacja mobilna mToken Asseco MAA

  Aplikacja mobilna mToken Asseco MAA

  mToken Asseco MAA

  to nowoczesna aplikacja do bezpiecznej autoryzacji bankowych transakcji on-line. Dzięki mToken Asseco MAA nie musisz czekać na SMS i przepisywać haseł z telefonu do komputera. Wszystkie niezbędne dane otrzymasz w przejrzystym powiadomieniu autoryzacyjnym na swoim urządzeniu (telefon/tablet). Wystarczy jedno kliknięcie, żeby zatwierdzić lub odrzucić transakcję.

  mToken Asseco MAA

  wykorzystuje zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa, które gwarantują silną ochronę aplikacji irealizowanych za jej pośrednictwem operacji. Dodatkowo dzięki powiadomieniom autoryzacyjnym PUSH, aplikacja od razu poinformuje Cię o wszelkich ruchach na koncie, takich jak próba logowania czy zmiana salda.

   

               cbp mtoken1

  Uwaga na oszustów podszywających się pod Bank

  Zidentyfikowane zostały próby podszywania się przez oszustów pod pracowników banków. Oszuści dzwonią z rożnych numerów. Na Twoim telefonie może wyświetlić się nawet numer pracownika naszego Banku.

  Oszuści informują o rzekomo podejrzanej transakcji i próbują wyłudzić dane poufne lub namawiają do zainstalowania oprogramowania, które umożliwia zdalny dostępu do komputera.

  Poświęć chwilę i przejdź do sekcji: OSTRZEŻENIA PRZED ATAKAMI

   

  Znajdziesz nas też tutaj