PRACA

Bank Spółdzielczy w Bartoszycach przyjmie osoby na staż do Oddziału w Górowie Iławeckim oraz Oddziału w Lidzbarku Warmińskim.

Wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie,
 • mile widziany kierunek ekonomiczny,
 • odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, punktualność,
 • zgoda na przetwarzanie danych osobowych w okresie rekrutacji.

CV wraz ze świadectwem ukończenia szkoły proszę składać osobiście u Dyrektora Oddziału

 • w Górowie Iławeckim, ul. Sikorskiego 2, 11-220 Górowo Iławeckie, tel. 797 602 824
 • w Lidzbarku Warmińskim, ul. Ogrodowa 2a, 11-100 Lidzbark Warmiński, tel. 797 602 821

Na CV proszę umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Spółdzielczy w Bartoszycach z siedzibą ul. Warszawska 1, 11-200 Bartoszyce moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.).”

 

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

informuję, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Bartoszycach z siedzibą w Bartoszycach ul. Warszawska 1, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem email (adres email): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenie o ochronie danych w celu rekrutacji na stanowisko stażysty.
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji tj. 1 miesiąc.
 5. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.
 6. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.
 7. Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa pracy, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.